Jan Škrášek — Nextras Orm: z 0 na 100 za 5h

termín plánujeme Praha

Pro koho je školení určeno

Práce s databází je vcelku jednoduchá. Když ale po sté píšete tu stejnou obsluhující rutinu, to už baví málokoho. Školení je určeno pro programátory, kteří chtějí poznat Nextras Orm a začít jej používat. Díky Orm již není třeba řešit to nudné, ale budete se moci plně ponořit do vaší business logiky. Nextras Orm je několika roky produkčně prověřená architektura. Orm klade důraz na efektivní vybírání dat a jednoduchou práci s relacemi.

Co budete potřebovat

Praktické zkušenosti s programováním a provozováním webových aplikací, znalost SQL jazyka; vhodná znalost základní db vrsty – např. dibi.

S sebou si vezměte vlastní notebook.

Co se na školení naučíte

principy Orm, architekturu Nextras Orm práce s Orm na jednotlivých vrstvách – entita, repository, mapper co s Orm, když se Orm nehodí – crony, race condition & Postgres novinky v Nextras Orm 3.0 a připravované novinky v Nextras Orm 3.1

Cena: 4600,- bez DPH

Cena s DPH: 5566,-

Jan Škrášek

Software Developer @ Sygic Travel

Jan aktálně pracuje jako Android (Kotlin) vývojař v Sygic Travel. Před mobilním vývojem se věnoval PHP backendu, ale také infrastruktuře - postavil celý firemní stack nad AWS a Kubernetes. Mimo práci tvoří Nextras komponenty, programuje vlastní PHP projekty a občas zabrousí do C#.

twitter github linkedin


Mám zájem

V tuto chvíli ještě nevíme přesně kdy kurz proběhne. Napište nám a my vám dáme vědět až bude přesný termín otevřen.